Gdzie kupić cześci do mazdy?

Oferty materiałów etc. Pisanie wątków wymaga potwierdzenia moderatora!

Gdzie kupić cześci do mazdy?

Postprzez Lorcha » 05 sty 2018, 18:34

Mam do was bardzo ważne pytanie. Czy znacie może jakieś dobre i sprawdzone sklepy z częściami do mazdy? Takie jak na przykład ten http://carspeed.pl/ ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ muszę szybko i niedrogo naprawić swój samochód!
Lorcha

Re: Gdzie kupić cześci do mazdy?

Postprzez erykidzi » 13 kwi 2018, 07:24

Cześć. A czy jesteście w stanie mi polecić gdzie kupić porządne felgi? Zastanawiam się, czy ta oferta byłaby warta uwagi http://ladnefelgi.pl Co o tym sądzicie?
Poświęcamy zbyt mało uwagi światu
erykidzi

Postprzez DL2016 » 27 kwi 2018, 11:54

Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś olej silnikowy do Forda? Zastanawiam się nad taką propozycją https://mccar.pl/oleje-i-plyny-ford/130 ... 30-1l.html Co o tym sądzicie?
Jest dużo myśli, co są zawsze, aż nagle zrobią się nowe.
DL2016

Postprzez akeko » 27 kwi 2018, 16:49

wpisz to samo w googlach :)
akeko

Postprzez sonia » 11 maja 2018, 15:32

Długo już jeżdżę moją mazdą i nie zmieniłabym tej marki na inną. Części do niej kupuję od różnych dostawców. Jednak od jakiegoś czasu pojawia się problem podczas uruchamiania klimatyzacji. Wydobywa się z niej jakiś dziwny odgłos, a wcześniej tak nie było. Nie wiem, czy trzeba kupić jakąś część. Musiałabym znaleźć fachowca, który to stwierdzi. Na tej stronie http://autogratis.pl/uslugi/klimatyzacj ... e-typy-aut ogłasza się wiele firm. Może skorzystam z usług jednej z nich.
sonia

Postprzez elabarbara » 16 cze 2018, 11:02

Mogę polecić zaufaną firmę kurierską, która zajmuje się dostarczaniem paczek z częściami samochodowymi. Natrafiłem na nią przez przypadek w Internecie na https://www.pogotowiepaczkowe.pl/czesci ... e-kurierem . Kurierzy zawsze docierają na czas, służą fachową radą, oferują konkurencyjne ceny. Dostarczają przesyłki różnych gabarytów. Gorąco polecam.
elabarbara

Uczelnia: AHE łódź

Postprzez jjusti18 » 10 sie 2018, 12:21

A co dokładnie Cię interesuje? Bo jak skrzynia biegów to z tego co wiem to opłaca się dokonać zakupu tutaj http://www.skrzynie.eu . U nich masz dostęp do najróżniejszych mark skrzyni biegów. W dodatku możesz nawet skorzystać z ich warsztatu i profesjonalnie wymienią Ci starą skrzynię na nową lub naprawią tą co masz.
jjusti18

Postprzez halenzi » 16 sie 2018, 13:14

na OLX najlepiej !
halenzi

Postprzez wojtek27 » 19 sie 2018, 19:56

erykidzi napisał(a):Cześć. A czy jesteście w stanie mi polecić gdzie kupić porządne felgi? Zastanawiam się, czy ta oferta byłaby warta uwagi http://ladnefelgi.pl Co o tym sądzicie?

Hej, myślę że możesz spróbować z felgami na 24opony.pl ! No i opony do mazdy też są opony 195/50 r15 . ! Powodzenia :)
wojtek27

Uczelnia: UW

Postprzez vangoli » 22 wrz 2018, 10:20

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.ru
tenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.ru
kleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
landingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ru
haphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
vangoli

Powrót do Giełda