Wakacje - trochę informacji ode mnie

Nowości

Re: Wakacje - trochę informacji ode mnie

Postprzez ewela90 » 26 lut 2015, 23:47

Dobre plany, ale i z tego udalo sie zrealizowac? Bo tutaj zaraz kolejne lato :D
ewela90

Uczelnia: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Postprzez ilonuucha » 13 mar 2015, 16:45

Plany macie świetne, gorzej z ich realizacją.
ilonuucha

Postprzez redmode88 » 14 mar 2015, 16:34

Bardzo dobre plany, chociaż chyba słabo z wprowadzeniem ich w życie? ;) Coś ucichł temat.
redmode88

Uczelnia: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Postprzez dassowa » 21 kwi 2015, 10:37

To się cieszymy razem z Tobą:)
dassowa

Cheap Jerseys For Sale

Postprzez XdsliV0z » 04 gru 2017, 18:42

Solomon became expendable after the Browns selected two linebackers during last weekend's NFL draft. Solomon has also played for Tampa Bay,Wholesale Jerseys US, the Jets and Tennessee.
The Browns also waived wide receiver Saalim Hakim,Wholesale China Jerseys, who was signed last week after impressing coaches during a tryout in mini-camp.
Cleveland added four wide receivers during the draft,Cheap Jerseys Free, selecting Baylor's Corey Coleman with the No. 15 overall pick.
Cleveland had high hopes for Solomon as an outside pass rusher,Cheap Jerseys Online, but he hurt an ankle in the first quarter of the season opener against the New York Jets and was inactive for the next three games. On Oct. 11,Wholesale NFL China Jerseys, he injured a knee on the first play against Baltimore, returned to play but was placed on injured reserve three days later.

CLEVELAND (AP) — The Browns released linebacker Scott Solomon, whose 2015 season was stopped short by injuries.
XdsliV0z

Uczelnia: jkl543

Poprzednia strona

Powrót do News