Robicie zakupy online?

Luźno i o wszystkim.

Re: Robicie zakupy online?

Postprzez tarka » 15 maja 2019, 19:43

Ja od pewnego czasu zamiast zakupów online preferuję osobiste wycieczki na teren hurtowni w Wólce Kosowskiej http://www.gdpoland.pl/pl/ gdzie znajduje się 6 hal z wszystkim od ubrań po sprzęt elektroniczny. Wszystko w dobrych cenach i dużym wyborze więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam raz na jakiś czas i nie dość że oszczędzisz kupę kasy to jeszcze kupisz wszystko co chcesz.
tarka

Postprzez Magdalica » 16 maja 2019, 16:59

Przyznam, że zdaża mi się coraz częściej!
Magdalica

Postprzez siara498 » 20 maja 2019, 00:31

Popytaj rodzinę lub znajomych pod tym kątem. Jest duże prawdopodobieństwo, że Ci coś doradzą.
...] świat jest tak twardy, iż człowiek musi mieć dwóch ojców, żeby się nim opiekowali, i dlatego ma ojca chrzestnego.
siara498

Postprzez AgataD » 21 maja 2019, 12:53

Nie ja zdecydowanie jestem za zakupami w sieci. Przede wszystkim wybór jest dużo większy i co tu się oszukiwać ceny są kompletnie nieporównywalnie niższe od stacjonarnych sklepów. Mój najświeższy zakup to prosty przykład na potwierdzenie moich słów, tylko sami zobaczcie https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kol ... 00424.html , który widziałam w jednej z sieciówek, cena szok, a tu mam jeszcze darmową wysyłkę i tylko zobaczcie jaką i ile kawy dostane w gratisie nie mówiąc już o jakości samego ekspresu, bo wystarczy tylko poczytać opinie. Na naszym rynku to jeszcze nowość, ale wejdźcie sobie nawet na jakieś zagraniczne sklepy tam dopiero się dziej - prawdziwe szaleństwo.
AgataD

Poprzednia strona

Powrót do Hyde park