Pomoc odnośnie testów - UPDATE 27 września 2010

Wszelkie zagadnienia dotyczące testów, jak zauważone błędy, sugestie etc.

Pomoc odnośnie testów - UPDATE 27 września 2010

Postprzez Grzybu123 » 25 wrz 2010, 11:16

1. Na początku mamy listę przedmiotów, dla których są aktualnie opracowane pytania. Kliknięcie spowoduje wybranie tego przedmiotu

Obrazek


2. Zostaje wyświetlona lista działów. Pytania z tego przedmiotu (w tym wypadku anatomia dla paramedyków) zostały podzielone na kolejne działy szczegółowe.

Obrazek


3. Po wybraniu działu zostają wyświetlone opcje testu. Opcje przekreślony jak na razie są w fazie przygotowania i jedynie po "poglądu". Zgodnie z opisem kolejne pytania wyświetla po kolei pytania z działu, losowo wyświetla pytania w losowej kolejności. Ostatnia opcja pozwala na powrót do danego pytania i kontynuowanie rozwiązywania testu w trybie "po kolei".

Obrazek


4. Pytanie występuje w formie jak wyświetlono niżej. Pogrubiona liczba przed pytanie to numer pytania, który można sobie zapisać w przypadku późniejszego kontynuowania pytania lub pytania, które sprawia nam trudność. Odpowiadamy na pytanie rozstrzygając, czy jest ono prawdziwe czy też nie i klikając odpowiedni przycisk.

Obrazek

5. Po udzieleniu odpowiedzi pytanie zostaje wyświetlone ponownie, zostaje wyświetlone czy nasza odpowiedz zgadza się z tym, co jest prawdą (w tym wypadku odpowiedz jest oczywiście prawdziwa). Opcja następne pytanie spowoduje wyświetlenie następnego pytania wg. wybranych przez Nas w punkcje 3 opcji (losowo lub w kolejności).

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Osobowość kształtuje się nie przez piękne słowa lecz pracą i własnym wysiłkiem.
Avatar użytkownika
Grzybu123
Administrator
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2010, 11:28
Lokalizacja: Syców / Łódź
Uczelnia: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Powrót do Testy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości